Teslimat ve İade


                                       Bebek Çikolatam.com Teslimat ve İade Şartları 

Bebekcikolatam.com'dan aldığınız her ürün, üretici firmanın garantisi altındadır.

Bebekcikolatam.com'dan almış olduğunuz ürünü kullanmadan tahrip etmeden bozmadan teslim tarihinden itibaren yedi (7) günlük süre içinde teslim aldığınız şekli ile iade edebilirsiniz.

Ürünü faturasını ve iade sebebini içeren bir dilekçe ile bize iletmeniz halinde, iade prosedürü işletilecektir.

Bebekcikolatam.com'a iade etmek istediğiniz ürünün faturası ile birlikte göndermeniz gerekmektedir. İade faturası, kargo payı dahil edilmeden ( ürün birim fiyatı + KDV şeklinde ) kesilmelidir.

Bebekcikolatam.com'dan almış olduğunuz ürün sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar varsa kargo firmasına tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu unutmayınız.

Bebekcikolatam.com'dan almış olduğunuz ürün orijinal ambalajı zarar görmüş, tahrip edilmiş şekildeki ürünlerin iadesi kabul edilmez.

Müşteri ürünü, kendisine teslim edildiği andaki durumu ile geri vermekle ve kullanım söz konusu ise kullanma dolayısıyla malın ticari değerindeki kaybı tazminle yükümlüdür.

Bebekcikolatam.com Müşterisi ürünü iade etmesi veya alışverişinden cayması halinde, iade edilen ürün iade adresimize ulaştığı andan itibaren on ( 10 ) gün içerisinde ürün bedeli iade edilir.

Bebekcikolatam.com ürününde ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve sair durumları tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürünü iade almama hakkını saklı tutmaktadır.

Ürününüz size ulaştıktan sonra ortaya çıkabilecek problemler için, siparistakip@bebekcikolatam.com veya 0 542 737 56 57 nolu telefondan bizimle  iletişime geçiniz.

                                           Bebek Çikolatam Sipariş İptali

Bebekcikolatam.com'da yukarıdaki şartlara uygun hallerde iade veya iptal edilen ve tarafımızdan kabul edilen ürünlerde kargo ücreti müşteri tarafından ödenecektir…

Havale iadeleri 2 iş günü içinde Kredi Kartı iadeleri 3 iş günü içinde yapılacaktır. Bankanız kredi kartı iadelerini aynı gün hesabınıza yansıtmayabilir. Bu durumda bankanızın kredi kartı servisini aramanız gereklidir. Siparişinizle ilgili “İptal Edildi” uyarısı çıktıktan sonra tüm bedel kredi kartınıza veya havale yaptığınız bankanıza iade edilmektedir. Taksitli satışlarda yapılan iadeler bankanız tarafından kredi kartınıza her ay artı bakiye olarak yansıtılmaktadır.

bebekcikolatam.com'da vermiş olduğunuz siparişin iptali veya ürün değişikliği konusundaki taleplerinizi siparişinizi oluşturduğunuz gün içerisinde 09:00 - 18:00 saatleri arasında 0542 737 56 57    numaralı telefonumuzdan Bebekcikolatam müşteri ilişkileri birimine ulaşarak gerçekleştirebilirsiniz. Bu talebinizi aynı zamanda siparistakip@bebekcikolatam.com sipariş numaranız ile talebinizi iletirseniz müşteri ilişkileri birimimiz sizinle bağlantıya geçerek talebinizi gerçekleştirecektir.

                                       

                                                 Bebek Çikolatam Teslimat Şartları

Bebekcikolatam.com'da sipariş ettiğiniz ürünleri sevkiyatı kargo ile gerçekleştirilmektedir.

 

Bebekcikolatam.com'da ürünlerin size ulaşımı kargo şirketinin rotasına göre 1-3 İş Günü içerisinde gerçekleşir.


 

Bebek Çikolatam DİKKAT! Teslimat Süresi;

 

Bebekcikolatam.com'da teslimatlar özel günlerde kargo'ya bağlı olarak bu süre 2 - 4 güne çıkabilir.
 

Bebek Çikolatam  Kargo Hakkında;

 

Bebekcikolatam.com'da Kargodaki ürünlerin gün içindeki teslimat saatleri kargo firması' nın rotasına göre değişebilir.
Gönderimi yapılan ürüne teslim saatiyle ilgili müdahale etmemiz mümkün değildir.
Bebekcikolatam.com kargodan kaynaklanan gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
Tatil günleri gönderi yapılmamaktadır.

Bebekcikolatam.com'da Hafta sonu verdiğiniz siparişleriniz Pazartesi günü işleme alınacaktır.

Bebekcikolatam.com'da

Bebek Çikolatam © 2019 | Bu site RGS Yazılım® E-ticaret sistemi ile hazırlanmıştır